(068) 074-40-37
Написати нам

Механічна чистка

 

Салонне механічне чищення обличчя не надмірність, а абсолютна необхідність. Зверненням до цих процедур, це не тільки підліткова вугрева хвороба, або періодично виникаючі запалення. Ці маніпуляції показані всім без винятку, хто доглядає і уважно стежить за станом шкіри обличчя.

Частота відвідування салону для виконання процедури механічна чистка, ціни якої більш ніж доступні, залежить від стану Вашої шкіри. На початковому етапі необхідна оцінка фахівця, і можливо виникне необхідність проведення декількох процедур протягом місяця, а в подальшому, для підтримки шкіри в гарному стані, залишиться проходити підтримуючі процедури з інтенсивністю зазвичай не частіше, ніж раз на місяць.

 

 
Чистка обличчя і спини Ціна
Ультразвукова чистка обличчя 500 грн
Механічна чистка обличчя 550-650 грн
Комбінована чистка обличчя (ультразвукова чистка + механічна чистка) 650-700 грн
Чистка спини 700-1000 грн
Чистка обличчя косметикою DANNE 800-1200 грн
Чоловіча чистка обличчя 800 грн
ABR чистка (Holy Land) 650 грн
Чистка + пілінг (обличчя) 800 грн

Атравматична чистка

(Проводиться 1 раз в 3-4 тижні, сприяє глибокому очищенню пір, максимально насичує і відновлює шкіру (для сухої шкіри-сильно зволожуючий ефект)

700-850 грн

 

 

 

Чим же викликана необхідність в цих процедурах?

Як відомо, шкіра - це найбільший орган людського організму, в його функції входять обмінні процеси, захист і дихання. Стан її дуже різний і індивідуальний.

По суті, якщо жирність шкіри знаходиться в межах норми, то труднощів і особливих проблем не виникає, висипання і сухість не доставляють серйозних проблем. При сухій шкірі, так само немає проблем із запаленнями, але за відсутності жирового захисту та без належного догляду, загрожує раннє в'янення.

При стані підвищеної жирності, клієнтам потрібно процедура механічного чищення. Київ, або інші великі мегаполіси провокують труднощі з доглядом за цим типом шкіри. А в результаті невірного харчування і стресу, стан шкіри стає ще більш сумним. Утворюються вугри, закупорка пір і запалення, з яким може впоратися тільки косметолог.

Після оцінки стану шкіри косметологом призначаються різні чистки:

 • Ручна механічна чистка;
 • Апаратна чистка, з використанням вакууму, струмів або ультразвуку;
 • Хімічна чистка або пілінг;
 • Чистка за допомогою масок.

І так, тим, у кого визначена жирна шкіра, механічна чистка життєво необхідна, особливо якщо шкіра перебувала довгий час без належного догляду. Вона є найбільш травматичною, і по суті, це видалення всіх запалень, вугрів і комедонів, за допомогою рук і за допомогою спеціального інструменту, ложечки "Унна".

У процедуру входять:

 • Очищення, і при необхідності застосування м'якого скрабу;
 • Розпарювання шкіри, або нанесення порооткриваючих препаратів;
 • Робота безпосередньо з шкірою, ручне видалення комедонів;
 • Нанесення заспокійливих і антибактеріальних масок;
 • Крем з урахуванням типу шкіри.

Також є і протипоказання чистки:

 • Загострений період вугрової хвороби;
 • Розповсюджена судинна сітка;
 • Герпес;
 • Екзема;
 • Фурункульоз.
 

В результаті, шкіра набуває здорового вигляду, отримує додаткове харчування і скорочуються запальні процеси, за умови регулярного використання процедури механічної чистки. Київ, ціни на процедури в салонах міста, цілком доступні. Бажаємо Вам здорової шкіри.

 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: